TOP 10 haigust mida ravivad kaanid

Kaaniravist on teenimatult vähe räägitud. Kaanid on olnud inimkonna teenistuses parimate tohtritena juba üle 30 sajandi. Kui tablettide kõrvalmõjud on enamjaolt negatiivsed, siis kaanide puhul tähendab kõrvalmõju seda, et paraneb ka uni, närvisüsteem töötab paremini, seedimine korrastub, vererõhk normaliseerub ja kaob hulk seisundeid, mis on olnud ebameeldivad.

Nii nagu enamuse heade asjade puhul, on ka kaanide puhul kindlad haigused, mille puhul antud ravi rohkem kasutust leiab. Olen top 10 valiku teinud, mitte kaanide võimekuse järgi, vaid pigem selle järgi, kui paljud klientidest, mingi probleemiga kohal käivad ja abi saavad.

1. Kõrge vererõhk

Kaaniravil on kõrgele vererõhule biokeemiline ja füüsikaline toime. Kaan mitte  ainult ei paranda,  vaid alandab vererõhku, paraneb kudede ja veresoonte läbilaskevõime.

selle eest hoolitseb kaani süljes olev aine nimega hüaluronidaas. Koos sellega paraneb ka ravimite toime.      

2. Veenilaiendid

Kaani süljes leiduv hirudiin vedeldab verd, sellega paraneb voolavus ja koed saavad O2 ja  toitaineid paremini kätte, orgelaas - järjekordne kaani süljes leiduv aine - vähendab vere paisu seega väheneb klappidel koormus, Kollagenaas suurendab veresoonte seinte elastust ja vastupidavust. Kaanisüljes leiduvad ained on ka põletikuvastased, valu ja turset alandavad.

3. Glaukoom

Aktiviseerib ainevahetuse protsesse, on valuvaigistav ja põletikku alandav. Peaaegu koheselt alandab ka silma siserõhku ning turseid. Silmas on ühed peenemad veresooned, kaaniravi parandab mikrotsirkulatsiooni silmas, mille tõttu silmanärv saab paranenud verevarustuse toimel rohkem toitaineid.

4. Südamehaigused

Kaanide süljes olevad ained parandavad vereringet, teevad vere vedelamaks. Alanevad  tursed ja väheneb venoosne- ja lümfipais, veresoonte seinad puhastuvad ja trombid                               lõhustuvad. Verevoolu kiirus suureneb, paraneb südamelihaste toitumus ja O2 varustatus.  Lihased ja veresooned lõõgastuvad. Kaaniravi on ka valuvaigistav

5. Troofilised haavandid

Kaaniravi parandab haavandi piirkonnas verevarustust, selletõttu paraneb kudede toitumus ja põletik paraneb kiiremini. Orgelaas on põletiku vastane, alandab turset ja blokeerib edaspidised põletikulised protsessid

6. Igemepõletik

Kaanisüljes olevad ained parandavad verevarustust, puhastavad verd, ravivad põletikku. Tihtilugu pannakse igemepõletiku puhul kaan suhu, oste igeme peale, leevendus on väga kiire.

7. Hormonaalsed häired

Kaaniravi on siin täiendav ja abistav teraapia. Ainevahetusprotsessid taastuvad ja  hormonaalne  ja immuunsüsteem reguleeruvad. Närvisüsteem rahuneb. Vallanduvad                            organismi sisemised reservid. Väheneb ravimite toksiline toime ja neist tekkinud  kõrvalnähud.

8. Migreen ja teised peavalud

Kaaniravi toime on kompleksne kuid lähtudes peavaludest parandab kaaniravi  ajuverevarustust  mikrokapillaarsel tasandil, lahenevad ajuveresoonte spasmid, paraneb                       veresoonte seinte elastsus ja vastupanu.

9. Psoriaas, nahaekseemid

Kaaniravi on antiallergiline, koos raviga väheneb sügelus ja ärritus. Normaliseerub kahjustatud  piirkonna verevarustus, kaanisüljes leiduv kollagenaas aitab kaasa uute naharakkude moodustumisele. Korrastub immuunsüsteem,


10. Gastriit ja reflux

Kaanid omavad põletikuvastast ja valuvaigistavat toimet, tugevdavad maolihast, organ  puhastub  slakkidest ja toksiinidest. Kaanisülje fermendid hävitavad patoloogilise mikrofloora.  Kollagenaas soodustab haavandite kokkukasvamist

See ei ole muidugi kaugeltki kõik kuid oleme ära toonud väikese osa peamistest ja kõige sagedamini esinevatest kaebustest, mida kaanide abiga leevendada oleme saanud.